Oferta Specjalna

ROŚLINA MIESIĄCA: Jodła kaukaska

OPIS:Sprawdzi się znakomicie jako bożonarodzeniowa choinka w donicy jak i w formie ciętej. Posiadamy w swojej ofercie jodły kaukaskie kopane z całą bryłą z gruntu - korzeń zabezpieczony jutą, dlatego po okresie świątecznym można ją przechować i na wiosnę wsadzić do gruntu. Dobrze przechowana jodła powinna bez problemy się przyjąć. Drzewka jodły te są najbardziej wytrzymałe ze wszystkich bożonarodzeniowych drzewek. Posiadamy również jodły kaukaskie w formie ciętej. Igły jodeł zasychają i nie opadają, dlatego choinka z jodły ciętej może stanowić ozdobę przez wiele tygodni. Jodła ceniona jest ze względu na swoją trwałość, wielkość oraz walory estetyczne i szlachetny wygląd. Dodatkowo igły są elastyczne i nie kłują, więc jeśli w domu jest dziecko to jodła jest idealnym wyborem.

CZYM ZACHWYCA:Jodła kaukaska to roślina o ekskluzywnym i wyszukanym wyglądzie.To drzewo iglaste ma pokrój szeroko-stożkowy. Osadzone dwurzędowo igły o charakterystycznym zapachu są ziemno-zielone i błyszczące.

JAK PIELĘGNOWAĆ: Jodła kaukaska dobrze rośnie na ciepłych, słonecznych stanowiskach, ale toleruje również miejsca bardziej zacienione. Optymalne gleby są gliniaste, żyzne, umiarkowanie wilgotne, o kwaśnym lub lekko kwaśnym odczynie. Jodła lubi wilgotne powietrze.

W swojej ofercie posiadamy:Jodła kaukaska kopana z gruntu w donicy, Jodła kaukaska cięta Posiadamy również: Świerk omorika, Świerk srebrny, Świerk conica.

  • Polski
  • Rosyjski
  • Angielski